دریافت پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید

پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید

معرفی پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید

محتوای آموزشی وب سایت اندروید استودیو با فرمت PDF و در دو دسته «آموزشهای پایه» و «آموزشهای تکمیلی» منتشر می‌شوند. آموزشهای پایه همانطور که از نام آن پیداست، مباحث پایه و اصلی برنامه نویسی اندروید را شامل می‌شود اما آموزشهای تکمیلی مربوط به مباحث جانبی است که کاربر می‌تواند در کنار مباحث اصلی و هنگام نیاز از آنها استفاده کند. هر مبحث در یک مطلب جداگانه روی سایت قرار می‌گیرد که در انتهای هر مطلب، امکان دانلود نسخه PDF آن مبحث آموزشی فراهم شده است.
تعدادی از آموزشها غیر رایگان و مابقی رایگان هستند. آموزشهای تکمیلی همگی رایگان و آموزشهای پایه تعدادی رایگان و تعدادی به صورت غیر رایگان منتشر می‌شوند.
جهت سهولت در دسترسی کاربران محترم به تمامی مطالب رایگان، علاوه بر دو دسته «آموزشهای پایه» و «آموزشهای تکمیلی» یک دسته دیگر با نام «آموزشهای رایگان» اضافه شده که شامل تمامی مباحث آموزشی رایگان دو دسته اول است.
پکیجی که در این صفحه دریافت می‌کنید شامل تمامی آموزشهای رایگان و غیر رایگانی است که تا این لحظه روی سایت منتشر شده است.

پکیج آموزشی به چه صورت عرضه می‌شود؟
پکیج به دو صورت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد:
۱- دانلود پکیج، که بلافاصله پس از ثبت و تایید سفارش، لینک دانلود آموزشها در اختیار شخص قرار می‌گیرد.
۲- دریافت پکیج در قالب ۲ عدد DVD از طریق پست پیشتاز

کدام پکیج مناسب من است؟
بسته پستی شامل آموزشها و تمامی ابزار مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید می باشد (۲ عدد DVD) و اگر امکان دانلود آموزشها و ابزار برای شما فراهم نیست می توانید بسته پستی را دریافت نمایید. اما در صورت دسترسی به اینترنت با حجم کافی (حدود ۷ گیگابایت) دانلود پکیج آموزشی و ابزارها موجب صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد. (دانلود ابزارها جدای از پکیج بوده که به صورت رایگان در اینجا و اینجا در دسترس است)

آموزشهایی که بعد از دریافت پکیج منتشر می‌شود را چگونه دریافت کنم؟
همانطور که قبلا اشاره شد، هر مبحث تحت عنوان یک مطلب جدید روی سایت منتشر می‌شود که به راحتی می‌توانید مطالعه و یا نسخه PDF آنها را دریافت کنید. اگر مطالب جدید بیش از یک مورد بوده و فرصت کافی برای دانلود یک به یک آموزشها را ندارید، کافیست در «این صفحه» مابه التفاوت مبلغ فعلی پکیج که در همین صفحه قید شده را با مبلغی که قبلا پرداخت کرده اید واریز کرده تا پس از بررسی، لینک جدید پکیج برای شما فعال شود (در صورت فراموشی مبلغ پرداخت شده به صفحه «آرشیو دانلودهای من» در حساب کاربری خود مراجعه کنید).

 

انتخاب کنید:

دانلود پکیج شامل آموزش های زبان جاوا و برنامه نویسی اندروید (نحوه دانلود ابزارها در بالا توضیح داده شده)
حجم : ۸۵ مگابایت
قیمت : ۲۳/۰۰۰ تومان

دریافت بسته پستی پکیج شامل آموزش های زبان جاوا، برنامه نویسی اندروید و ابزار مورد نیاز
۲ عدد DVD
قیمت : ۳۵/۰۰۰ تومان (۲۳۰۰۰ تومان مبلغ پکیج + ۱۲۰۰۰ تومان هزینه لوح های فشرده و پست پیشتاز)
خرید پکیج پستی