دوره آموزش برنامه نویسی اندروید
شامل آموزش‌های غیررایگان و رایگان سایت
دسترسی به به‌روزرسانی (درصورت انتشار)
تدریس به ساده‌ترین شیوه ممکن
۴۳۲,۰۰۰   ۲۸۸,۰۰۰ تومان
دریافت دوره آموزشی و شروع یادگیری
آخرین به‌روزرسانی دوره: ۱۴۰۲/۰۴/۱۷

دوره آموزش برنامه نویسی اندروید (جاوا)

  • به دنبال کسب مهارت در حوزه آی تی و کسب درآمد هستید؟
  • می‌خواهید به صورت فریلنسری به کسب درآمد بپردازید یا به عنوان برنامه نویس در یک شرکت استخدام شوید؟
  • به دنبال آموختن نحوه ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی هستید؟

نزدیک به ۸ سال از آغاز بکار فعالیت وب‌سایت اندروید استودیو گذشته است. زمانی که به تازگی نسخه پایدار (Stable) محیط توسعه Android Studio منتشر و به عنوان جایگزین رسمی محیط توسعه Eclipse برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان اندرویدی از طرف گوگل معرفی شده بود.
در طی این چند سال تمرکز وب سایت صرفا بر روی تهیه محتوای آموزشی جهت توسعه اپلیکیشن‌های اندرویدی در محیط توسعه اندروید استودیو بوده که به لطف خدا عمدتا بازخورد خیلی خوبی از طرف کاربران به همراه داشته است. در تهیه محتوای آموزشی سعی شده مباحث و نکات به ساده ترین شکل ممکن بیان گردد و تا حد امکان به جزئی ترین نکات پرداخته شود. همچنین تا حد امکان و با توجه به بروزرسانی مداوم محیط توسعه، کتابخانه‌های اندرویدی و سایر آیتم‌های دخیل در فرایند برنامه نویسی، مباحث آموزشی نیز بروزرسانی می‌شوند.

محتوای دوره آموزشی چیست؟

محتوای آموزشی وب سایت اندروید استودیو در دو دسته «آموزش‌های پایه» و «آموزش‌های تکمیلی» منتشر می‌شوند. آموزش‌های پایه همانطور که از نام آن پیداست، مباحث پایه و اصلی برنامه نویسی اندروید را شامل می‌شود اما آموزش‌های تکمیلی مربوط به مباحث جانبی است که کاربر می‌تواند در کنار مباحث اصلی و هنگام نیاز از آنها استفاده کند.
محتوای دوره آموزش اندروید
تعدادی از مباحث پایه، غیر رایگان و مابقی مباحث پایه به همراه تمامی مباحث تکمیلی به صورت رایگان منتشر می‌شوند. با تهیه این دوره، به تمامی «آموزش‌های پایه» و «آموزش‌های تکمیلی» به صورت یکجا دسترسی خواهید داشت. در واقع مبلغی که شما برای تهیه این دوره می‌پردازید مجموع مبلغ آموزش‌های غیر رایگان است؛ البته با احتساب تخفیف!

سرفصل‌های دوره آموزشی:

مناسب‌ترین محیط توسعه برای برنامه‌های اندرویدی چیست؟

محیط توسعه رسمی اندروید که از سوی گوگل پشتیبانی و بروز می‌شود Android Studio IDE نام دارد که از زبان‌های Java و Kotlin و XML پشتیبانی می‌کند. صدها قابلیت مختلف برای طراحی حرفه‌ای و استاندارد رابط کاربری اپلیکیشن (Front end) و همچنین پیاده سازی امکانات و عملکردهای پشت صحنه برنامه (Back end) در محیط توسعه اندروید استودیو فراهم شده که دائما نیز به امکانات آن افزوده شده و امکانات موجود نیز در بروزرسانی‌ها بهینه سازی می‌گردد.
محیط توسعه اندروید استودیو برای برنامه نویسی اندروید
گزینه‌های دیگری نیز برای توسعه و ساخت اپلیکیشن‌های اندرویدی وجود دارد با اینحال واضح است که مناسب‌ترین محیط توسعه برای هر پلتفرم توسط توسعه دهنده و مالک اصلی آن ارائه می‌شود. ضمن اینکه بیشترین آموزش‌ها و کتابخانه‌های کاربردی در زمینه اندروید نیز مربوط به محیط توسعه Android Studio هستند. سایر محیط های توسعه مناسب افرادی است که با یک زبان دیگر مثل C# به صورت حرفه‌ای کار کرده‌اند و مایلند از زبان مورد علاقه خودشان بهره ببرند. هرچند باز هم با مشکل محدودیت کتابخانه‌ها، آموزش‌ها، داکیومنت‌ها و همچنین مباحث پرسش و پاسخ در زمینه مشکلات بوجود آمده در حین توسعه روبرو هستند.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟ آیا پیش نیاز دارد؟

مباحث آموزشی به نحوی تهیه شده که هیچ پیش نیازی نداشته و تازه کار ترین فرد علاقه مند به یادگیری توسعه و برنامه نویسی برنامه‌های اندرویدی هم می‌تواند جلسات آموزشی را مطالعه، تمرین و درک کند. تا حد امکان به جزئی ترین نکات و مسائل در خلال مباحث پرداخته شده و از کلی گویی اجتناب شده است.
آموزش برنامه نویسی اندروید
قبل از شروع آموزش‌های مربوط به محیط برنامه نویسی اندروید، در فصل اول تعدادی آموزش زبان جاوا قرار داده شده تا بتوانید یک آشنایی نسبی و سطحی در خصوص این زبان کسب کنید. در آموزش‌های بعدی که همگی در محیط Android Studio IDE تهیه شده، جزئیات کدها تا حد امکان بیان شده و در صورت نیاز به یاداوری نکات زبان جاوا می‌توانید مجدد به مبحث موردنظر در آموزش‌های جاوا مراجعه کنید.

محتوای دوره به صورتی تهیه شده که مبتدی ترین علاقه مندان یادگیری برنامه نویسی اندروید بدون نیاز به هیچگونه پیش نیازی قادر به درک و یادگیری مباحث باشند.

همچنین مباحث آموزشی به صورت موضوعی و بخش به بخش تهیه شده که از سردرگمی و خستگی حین مطالعه و تمرین جلوگیری می‌کند.

این دوره چه مزیتی دارد؟

با توجه به اینکه تمرکز ما در حوزه اندروید است لذا تا حد امکان بروزرسانی‌های انجام گرفته در محیط اندروید استودیو و همچنین کتابخانه‌ها، API و… در مباحث آموزشی اعمال می‌گردد. برخی تغییراتی که در IDE اندروید استودیو لحاظ می‌شود تمامی مباحث آموزشی را تحت تاثیر قرار داده و امکان بروزرسانی همه آموزش‌ها در کوتاه مدت امکان پذیر نیست لذا این موارد در صفحه بروزرسانی‌ها اطلاع رسانی می‌شود.

به سوالات و مشکلات پاسخ داده می‌شود؟

همانطور که قبلا ذکر شد سعی شده مباحث آموزشی تا حد امکان کامل و جامع تهیه شود تا کمترین ابهام و سوالی برای کاربر بوجود آید. با اینحال به دلیل گستردگی مباحث و خطاهایی که در حین کار برای برنامه نویس پیش می‌آید، نکات و خطاهای رایج به همراه نحوه رفع آن در صفحه مشکلات و پرسش‌های رایج توضیح داده شده است.
سوالات و مشکلات برنامه نویسی اندروید
همچنین با توجه به بروزرسانی مداوم محیط توسعه Android Studio و ایجاد تغییرات در امکانات، تغییرات بوجود آمده در صفحه بروزرسانی‌های اندروید استودیو اطلاع رسانی می‌شود تا کاربر در کوتاهترین زمان ممکن از تغییرات اعمال شده مطلع گردد. در نهایت چنانچه کاربر در مورد مساله‌ای به پاسخ مناسب نرسید می‌تواند به بخش دیدگاه‌های آن مبحث در وب سایت مراجعه کرده و پرسش و پاسخ‌های موجود را بررسی نموده، چنانچه مشکل قبلا مطرح نشده نسبت به طرح آن اقدام نماید. تا حد امکان به سوالات پاسخ داده خواهد شد. هر مبحث در یک صفحه جداگانه قرار دارد که شامل لیست بالا می‌باشد.

دوره آموزشی به چه صورت عرضه می‌شود؟

این پکیج با فرمت PDF و به دو صورت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد:
۱- دانلود دوره: در این روش پس از افزودن دوره به سبد دانلود، لینک دانلود نمایش داده شده و به ایمیل نیز ارسال می‌گردد. همچنین هر زمان که نیاز به دانلود مجدد دوره و دریافت نسخه جدید داشته باشید، وارد حساب کاربری شده و در قسمت “دانلودهای من” نسبت به دریافت آخرین نسخه اقدام کنید.
جهت دانلود رایگان ابزار برنامه نویسی اندروید (محیط توسعه اندروید استودیو، شبیه ساز و…) به این صفحه مراجعه نمائید.

۲- سفارش بسته پستی: سفارشات ثبت شده در اولین روز کاری آتی از طریق پست پیشتاز ارسال می‌گردد. بسته حاوی ۲ عدد DVD بوده که شامل آموزش‌ها و همچنین ابزار مورد نیاز می‌باشد. بنابراین نیاز به دانلود هیچ فایلی نخواهید داشت. همچنین یک کد تخفیف ۱۰۰ درصدی نیز ارسال می‌گردد تا در هر زمان به جدیدترین نسخه دوره آموزشی (از طریق سبد دانلود) دسترسی داشته باشید.

بسته پستی شامل آموزش‌ها و تمامی ابزار مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید می باشد (۲ عدد DVD) و اگر امکان دانلود آموزش‌ها و ابزار برای شما فراهم نیست می توانید بسته پستی را دریافت نمایید. اما در صورت امکان، دانلود پکیج آموزشی و ابزارها موجب صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد. (دانلود ابزارها جدای از پکیج بوده که به صورت رایگان در «این صفحه» در دسترس است). ضمن اینکه اگر دسترسی به اینترنت اپراتورهای همراه دارید، با استفاده از بسته‌های ساعتی ارزان قیمت، با هزینه‌ای بسیار کمتر از پست پیشتاز می‌توانید فایل‌های آموزشی و همچنین ابزار را دانلود کنید.

دیدگاه برخی از کاربران اندروید استودیو:

دیدگاه مخاطبان دوره آموزش برنامه نویسی اندروید

قبلا تعدادی از آموزش‌ها را خریداری کرده‌ام

اگر قبلا یک یا چند مورد از آموزش‌های غیر رایگان را دریافت نموده‌اید و حالا قصد دریافت دوره کامل آموزشی را دارید، نیاز به پرداخت مبلغ کامل دوره نیست. کافیست در صفحه «تماس با ما» درخواست کد تخفیف خود را ثبت کنید. پس از بررسی درخواست شما، کد تخفیفی به میزان کل مبلغی که بابت خرید آموزش‌ها در حساب کاربری شما ثبت شده برایتان ارسال می‌گردد.

آموزش‌هایی که در آینده به دوره اضافه می شود را چگونه دریافت کنم؟

با دریافت دوره آموزشی فعلی، دسترسی دائمی به لینک دانلود دوره خواهید داشت و در هر زمانی بدون پرداخت هزینه اضافی می‌توانید آخرین نسخه‌ی دوره را مجدد دریافت کنید. کافیست وارد حساب کاربری خود شده و در صفحه “دانلودهای من” نسخه جدید دوره را دانلود کنید.

دانلود دوره آموزش برنامه نویسی اندروید (نحوه دانلود جداگانه ابزار در بالا توضیح داده شده)
تاریخ به‌روزرسانی محتوای دوره : ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ (لیست تغییرات دوره)
مبلغ جمع کل آموزش‌های غیر رایگان (بدون تخفیف) : ۴۳۲,۰۰۰ تومان
قیمت دوره با احتساب تخفیف : ۲۸۸,۰۰۰ تومان
توجه: صرفا در صورتی از درگاه پشتیبان استفاده کنید که قادر به پرداخت از طریق سبد دانلود نباشید.
دریافت دوره آموزشی از طریق سبد دانلود درگاه پشتیبان
دریافت پکیج پستی شامل آموزش‌ها به همراه ابزار مورد نیاز
محتوای بسته : ۱ عدد DVD
قیمت : ۳۴۰,۰۰۰ تومان (۲۸۸۰۰۰ تومان مبلغ دوره + ۵۲۰۰۰ تومان هزینه لوح فشرده و پست پیشتاز)
توجه: پس از ثبت سفارش کد تخفیف ۱۰۰ درصدی دانلود دوره آموزشی به ایمیل شما ارسال خواهد شد تا همواره به آخرین نسخه آموزش‌ها دسترسی داشته باشید.
دریافت از طریق پست پیشتاز
مدرس دوره آموزشی